„Nakon održane vanredne sednice Nastavničkog veća doneta je odluka da od ponedeljka 14.4. u Valjevskoj gimnaziji dođe do nastavka nastavnog procesa.
Usvojen je predlog da u ponedeljak, 14.4. i utorak, 15.4. nastava započene, a da se realizuje kroz onaljn podršku i koristeći dosadašnje resurse za organizaciju i pripremu ovakvih časova.
Za utorak su zakazani sastanci sa maturantima u 10 časova, a sa učenicima od prvog do trećeg razreda u 12:30 časova. Sigurni smo da samo razgovorom možemo doći do pravog i najboljeg rešenja kako za naše učenike, tako i za profesore Valjevske gimnazije.
Nakon ovih sastanaka imaćemo nove predloge za organizaciju nastave od utorka, 22. aprila“, naveo je u saopštenju Predrag Jevtić, direktor Valjevske gimnazije.


