Tradicionalni Vaskršnji bazar na Gradskom trgu, u organizaciji Turističke organizacije Valjevo (TOV), biće održan od 15. do 19. aprila pod nazivom „Radost na dar“ u prazničnoj atmosferi predstojećeg praznika Vaskrsa.
Na oko 50 štandova biće izloženi domaći proizvodi naših malih preduzetnika, koji s velikom pažnjom i ljubavlju kreiraju unikatne predmete kućne radinosti i pripremaju ukusnu hranu po tradicionalnim srpskim receptima.
Među izlagačima su svi oni preduzetnici koji redovno učestvuju na bazarima TOV- a, čiji su proizvodi poznati široj javnosti i veoma traženi, posebno kao praznični pokloni deci, bližnjima i prijateljima. Kupovinom ovih proizvoda građani pomažu rad malih preduzeća a zauzvrat dobijaju originalne rukotvorine- poklone, koji se ne prodaju u velikim trgovinskim centrima.
Na štandovima će se naći velika ponuda unikatnih predmeta, slane i slatke đakonije i „slatka iznenađenja“. Posebna pažnja biće posvećena deci kroz programe predviđene za najmlađe posetioce Vaskršnjeg bazara.
Bazar će biti otvoren od 15. do 19. aprila na Gradskom trgu od 10 do 22 sata.






