Saopštenje Gradskog odbora Srpske napredne stranke prenosimo u celosti:
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić i njegova porodica, svakodnevno su izloženi napadima na društvenim mrežama. Poslednji u nizu napada je na društvenoj mreži Tviter, gde su osvanule jezive poruke upućene porodici predsednika Srbije.
Ovo nisu prve, ali su svakako najmonstruoznije pretnje upućene nečijoj deci i porodici. Gradski odbor Srpske napredne stranke Valjevo, najoštrije osuđuje napade i pretnje, koje se kontinuirano upućuju predsednikovoj porodici. Kampanja protiv predsednika Srbije, u kojoj od verbalnog nasilja nisu pošteđena deca, a ni ostali članovi porodice je nedopustiva. Ničija deca nisu zaslužila i ne smeju biti predmet najgnusnijih uvreda i verbalnog zlostavljanja.
Ovakve pojave koje se manifestuju svakodnevnim napadima na predsednikovu decu nisu slika normalne i pristojne Srbije, za koju se zajedno sa predsednikom Srbije svakodnevno zalažemo i borimo. Nakon ovakvih pretnji i napada, građani Srbije mogu videti šta je rezultat trenutne kampanje protiv predsednika – ogoljeno nasilje, prostakluk i mržnja.
Medijska hajka koja se vodi protiv predsednika Vučića napadima na njegove najbliže, jeste očajnički potez u nameri da predsednika stalnim napadima slome. Laž, mržnja i napadi ne mogu da zamagle istinu i to građani Srbije prepoznaju. Niti će oni slomiti našeg predsednika, niti će ga naterati da odustane od velike težnje za bolju budućnost Srbije.
Gradski odbor Srpske napredne stranke Valjevo






